Oxdog Extremefast HST 27 MT Round MBC3
Výrobce: OxdogKód produktu: 51776
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|

Florbalová hokejka Extremefast HST 27 MT Round MBC3 je novinkou z kolekce značky Oxdog vytvořené pro sezónu 26/27 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Triad MBC3.
Oxdog Extremefast HST je stvořená pro hráče, kteří chtějí hrát rychleji, přesněji a tvrději. Díky technologii HST – High Speed Technology™ nabízí extrémně rychlou odezvu a maximální rychlost střely, která ti dá výhodu v každém souboji.
Srdcem této florbalky je kombinace špičkového shaftu a nové čepele Oxdog Triad, která jako první využívá trojitou karbonovou výztuž. Ta zajišťuje výjimečnou tuhost, nízkou hmotnost a dlouhodobou stabilitu herních vlastností. Výsledkem je rychlá manipulace, přesné vedení míčku a okamžitá reakce při střele.
Optimalizovaná konkávnost a moderní tvar čepele zlepšují kontrolu míčku, přesnost přihrávek a umožňují tvrdé, přesné zakončení. Konstrukce z HST resin a karbonu navíc zajišťuje ideální rovnováhu mezi odolností a nízkou hmotností.
Použité technologie
![]() |
|
![]() ![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() ![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
Čepel Oxdog Triad MBC3

Oxdog Triad Carbon MBC3 je revoluční florbalová čepel pro hráče, kteří chtějí získat maximum z každé přihrávky, střely i kontaktu s míčkem. Jako první čepel se třemi integrovanými karbonovými pláty nabízí výjimečnou tuhost, nízkou hmotnost a dlouhodobou konzistentnost při hře.
Díky exkluzivní technologii CPB Carbon od značky Oxdog si čepel zachovává stabilní tvar i při vysokém zatížení. Hmotnost pouhých 69 g zajišťuje rychlou a pohotovou manipulaci, zatímco konkávnost 9,5 mm, 4° předzahnutí a 1 mm uzavřená špička pomáhají zlepšit kontrolu míčku, přesnost přihrávek a kvalitu zakončení.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Hokejka patří do prémiové modelové řady s vynikajícími herními vlastnostmi. Cena hokejky odpovídá parametrům a vlastnostem, které hokejka hráči nabízí, ať už je to nízká hmotnost, kvalitní čepel, karbonová hůl a pod.
Shaft s tvrdostí 27 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg do 90 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou 180 cm až 190 cm (101 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odlehčený karbon |
| Typ čepele | Oxdog Triad |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g |
| Kolekce | 2026/2027 |
| Výrobní společnost | Evosport AB |
|---|---|
| Adresa | Servicegatan 1, 941 51 Piteå, Sweden |
| info@evosport.eu |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odlehčený karbon |
| Typ čepele | Oxdog Triad |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g |
| Kolekce | 2026/2027 |

Technologie shaftů Oxdog
Stručný přehled technologii shaftů a čepelí značky Oxdog.
Zvýrazněné položky jsou povinné.




























