Oxdog Ultraforce 27 Oval
Výrobce: OxdogKód produktu: 50380
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Florbalová hůl Oxdog Ultraforce Oval 27 je novinkou značky Oxdog vytvořené pro sezónu 23/24 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí AVOX.
Čepel Oxdog Avox
- 9,5 mm předzahnutá čepel - pro výbornou kontrolu míčku na forhandovej straně
- konstrukce žeber ve špičce čepele umožňuje jednoduché dotvarování dle vašich požadavků - dotvaruj si "freestyle" špičku
- nová konstrukce patky čepele zvyšuje tuhost a razanci střely
- žebra výborně vedou míček po celé délce čepele
- nejtvrdší rány a úžasný vzhled
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velmi kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střelí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Jedná se o hokejku s vynikajícím poměrem cena - kvalita, kterou určitě doporučujeme nejen začínajícím hráčům, ale také profesionálům.
Shaft s tvrdostí 27 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg do 90 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 190 cm a vyšších (103cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 103 cm (= 114 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP) |
| Tvar rukojeti | oválný |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Oxdog Avox |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g |
| Kolekce | 2023/2024 |
| Výrobní společnost | Evosport AB |
|---|---|
| Adresa | Servicegatan 1, 941 51 Piteå, Sweden |
| info@evosport.eu |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 103 cm (= 114 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP) |
| Tvar rukojeti | oválný |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Oxdog Avox |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g |
| Kolekce | 2023/2024 |

Technologie shaftů Oxdog
Stručný přehled technologii shaftů a čepelí značky Oxdog.















