Salming Trident Nitrolite 27 Black/Mixed
Výrobce: SalmingKód produktu: 51731
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty6
| Délka hokejky | Zahnutí čepele | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 96 cm (= 107 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 999 Kč | |||
| 96 cm (= 107 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 999 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 999 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 999 Kč | |||
| 103 cm (= 114 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 999 Kč | |||
| 103 cm (= 114 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 999 Kč |
Florbalová hokejka Nitrolite 27 Black/Mixed je novinkou od značky Salming z kolekce vytvořené pro sezonu 25/26.
Čepel Trident
S konkávností 8,5 mm a systémem Toe-Drag (zesílený rám v přední části, podobně jako u modelu Quest 1) čepel nabízí rychlé a přesné uvolnění míčku při střelbě a snadné ovládání na zemi. Optimalizovaný úhel mezi shaftem a patkou čepele přináší ještě lepší kontrolu nad míčkem. Tuhost v patce zajišťuje unikátní Trojzubec (Trident), který plynule navazuje na shaft. Lesklý povrch čepele navíc snižuje tření s herním povrchem.
- konkávnost: 8,5 mm
- vhodná pro široké spektrum hráčů
- materiál Touch X PP (polypropylen) kombinuje vysokou tuhost s měkkým a přilnavým povrchem pro jistější manipulaci s míčkem
- váha: 66 gramů
Omotávka Base Grip
Salming Base Grip je základní omotávka podobná modelu Ultimate Grip, ale s méně polstrováním a pevnějším, tvrdším pocitem v ruce pro hráče, kteří preferují přímý kontakt se shaftem.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Hokejka je vyrobena ze směsi materiálů - 80% skelná vlákna, 20% karbonová vlákna.
Shaft s tvrdostí 27 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg do 90 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 170 cm až 180 cm (96 cm); 180 cm až 190 cm (100 cm); 190 cm a vyšších (103 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Salming |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm), 100 cm (= 111 cm), 103 cm (= 114 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | Touch X (tvrdá PP |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit vyztužený karbonem |
| Typ čepele | Salming Trident |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 230 - 250 g, 250 - 270 g, 242 g (96 cm) |
| Kolekce | 2025/2026 |
| Výrobní společnost | Salming ČR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Kozinova 1000/1, 102 00 Praha 10 - Hostivař, ČR |
| salming@salming.cz |
| Značka | Salming |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm), 100 cm (= 111 cm), 103 cm (= 114 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | Touch X (tvrdá PP |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit vyztužený karbonem |
| Typ čepele | Salming Trident |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 230 - 250 g, 250 - 270 g, 242 g (96 cm) |
| Kolekce | 2025/2026 |
















