Zone AIR/TWO Power Superlight 27 Thin Raw/Black LTD
Výrobce: ZONE FLOORBALLKód produktu: 51762
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Florbalová hůl Power Superlight 27 Raw/Black je novinkou z kolekce značky Zone a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí AIR/TWO.
Použité technologie
- Hokejky, které se řadí k nejlehčím na trhu (Superlight)
- Materiál shaftu: 95% carbon, 5% kompozit
Technologie Power
- Power Line-Up: kombinace výkonu a technologie pro elitní střelce.
- Lehká horní část: ideální pro rychlost a kontrolu.
- Perfektní rovnováha pro výbušné střely s maximální přesností.
Čepeľ Zone AIR/TWO
AIR/TWO spojuje to nejlepší z legendární čepele HYPER a ultra lehké AIR/ONE: výsledkem je střelecká čepel s dokonalým kompromisem mezi hmotností a tuhostí. Váží pouze 66 g, je navržena pro rychlé, přesné střely a moderní techniku.
Tato čepel vznikla na základě zpětné vazby od hráčů ZONE — milují lehkost a tuhost AIR/ONE, ale zároveň větší plochu a špičku HYPER. AIR/TWO proto zvětšuje horní část čepele pro lepší kontrolu míčku při střelbě a technických dovednostech, zachovává pevný rám pro konzistentní nápřah a rozšířené žebrové prvky, které odolávají tlaku a kroutícím momentům. Klíčová část — pata a válec — jsou zesílené tak, aby zvládly obrovskou sílu při prudkých střelách. Výsledek: lehká, ale extrémně spolehlivá čepel pro hráče, kteří často střílejí a chtějí maximální kontrolu.
- Tuhost: středně tvrdá (medium)
- Materiál: PP
- Konkávnost: 9 mm
- Hmotnost: 66 g
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Hokejka patří do prémiové modelové řady s vynikajícími herními vlastnostmi. Cena hokejky odpovídá parametrům a vlastnostem, které hokejka hráči nabízí, ať už je to nízká hmotnost, kvalitní čepel, karbonová hůl a pod.
Shaft s tvrdostí 27 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg do 90 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 180 cm až 190 cm (100 cm); 190 cm a vyšších (104 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Zone |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 100 cm (= 111 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon vyztužený kompozitem |
| Typ čepele | Zone AIR/TWO |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g |
| Výrobní společnost | SPINFLO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Toužimská 889, 199 00 Praha 9 |
| info@spinflo.cz |
| Značka | Zone |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 100 cm (= 111 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon vyztužený kompozitem |
| Typ čepele | Zone AIR/TWO |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g |

Technologie shaftů Zone
Stručný přehled technologii shaftů značky Zone.
















