Unihoc Lab Concept Titan 26 Ice Green
Výrobce: UnihocKód produktu: 51777
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|

Florbalová hokejka Lab Concept 26 Ice Green je novinkou značky Unihoc a patří do limitované edice hokejek, které jsou vybaveny čepelí Lab Concept.
Produkty s označením LAB CONCEPT představují nejnovější inovace od značky Unihoc a jsou určeny hráčům s nejvyššími nároky. Ve snaze dosáhnout maximální rychlosti vyvinul Unihoc nejlehčí florbalovou hokejku na světě, která váží pouze 159 g. Tato průlomová hokejka kombinuje novou ultralehkou čepel LAB CONCEPT s nejlehčím shaftem (kulatý s menším průměrem - 23,8 mm), a přináší tak na hřišti bezkonkurenční cit a explozivní výkon.
Evolab
Spojením všech interních informací a znalostí značky Unihoc spolu se zkušenostmi nejlepších hráčů na světě posouvá značka své hranice.
U hokejek ze série Evolab byla snížena hmotnost všech komponentů, aby se dosáhlo co nejnižší celkové hmotnosti, díky čemuž se Unihoc podařilo vyrobit nejlehčí hokejku ve své historii.
Použitím nejtenčích vrstev tkaných karbonových vláken v zcela nové skladbě byla snížena hmotnost současně se zdokonalením struktury shaftu.
K nízké hmotnosti přispívá i nový systém uchycení čepele jedním šroubem a také nová odlehčená omotávka Lab Concept.
Čepel Unihoc Lab Concept

Jedná se o vývoj úspěšné čepele Unilite, u které jsme zachovali několik nejoblíbenějších vlastností a vytvořili zcela nový model čepele s ultranízkou hmotností. Rám, konstrukce patky a konkávnost zůstaly zachovány, vývojem prošla spodní hrana rámu pro lepší manipulaci a kontrolu míčku, stejně tak byla přepracována část spojení s tyčí, čímž se výrazně snížila hmotnost při zachování pevnosti a stability celé čepele. Známá, a přesto zcela nová. Nejlehčí čepel na světě, 59 gramů!
- tvrdost: PP titan (tvrdá - odlehčená)
Omotávka Lab Concept
Omotávka Lab Concept patří k top modelům omotávek od značky Unihoc. Má vysoce kvalitní lepivý povrch, který zajistí pevný úchop hokejky a neklouže v rukou. Je velmi lehká, aby se dosáhlo nižší hmotnosti hokejky. Není perforovaná.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velmi kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem spoza těla, protože míček velmi dobře drží na čepeli.
Hokejka patří do prémiové modelové řady s vynikajícími herními vlastnostmi. Cena odpovídá parametrům a vlastnostem, které hokejka nabízí, ať už jde o nízkou hmotnost, kvalitní čepel, karbonovou tyč apod.
Shaft s tvrdostí 26 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 170 cm do 180 cm (96 cm); 180 cm až 190 cm (100 cm); 190 cm a více (104 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Unihoc |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 26 |
| Délka hokejky | 100 cm (= 111 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odlehčený karbon |
| Typ čepele | Unihoc Lab Concept |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 150 - 170 g, 159 g (96 cm) |
| Kolekce | 2026/2027 |
| Výrobní společnost | SPINFLO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Toužimská 889, 199 00 Praha 9 |
| info@spinflo.cz |
| Značka | Unihoc |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 26 |
| Délka hokejky | 100 cm (= 111 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odlehčený karbon |
| Typ čepele | Unihoc Lab Concept |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 150 - 170 g, 159 g (96 cm) |
| Kolekce | 2026/2027 |

Technologie shaftů Unihoc
Stručný přehled technologii shaftů značky Unihoc.

Jak vybrat ideální florbalovou hůl pro vaše dítě: Kompletní průvodce
Milí rodiče, když zvažujete zapojit vaše dítě do florbalu, činíte skvělý krok k podpoře jeho fyzického a sociálního rozvoje. Florbal je nejen zábavný a dynamický sport, ale přináší také řadu benefitů pro zdraví a rozvoj vašeho dítěte.













