Zone Hyper Longshaft 25
Výrobce: ZONE FLOORBALLKód produktu: 50962
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Florbalová hůl Zone Hyper Longshaft 25 je novinkou z kolekce značky Zone vytvořena pro sezonu 24/25 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Hyper.
Tento produkt nesplňuje rozměrové standardy přepravní společnosti Packeta, proto jej nelze poslat touto formou přepravy.
Čepel Zone Hyper
Nová konkávní čepel značky Zone. Střely s touto čepelí jsou velmi přesné.
- zpevněná beckhandová strana
- po celé délce čepele konkávní hrací plocha
- předzahnutá
- pevná patka
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Jedná se o hokejku s vynikajícím poměrem cena - kvalita.
Shaft s tvrdostí 25 mm je více vhodný pro silovější typy hráčů s hmotností nad 90 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 190 cm a vyšších (110 cm).
![]() ![]() |
Hokejka není certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF. |
| Značka | Zone |
|---|---|
| Hmotnost hráče | nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 25 |
| Délka hokejky | 110 cm (= 120 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Zone Hyper |
| IFF certifikace | Ne |
| Hmotnost hokejky | 270 - 300 g, 273 g (110 cm) |
| Kolekce | 2024/2025 |
| Výrobní společnost | SPINFLO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Toužimská 889, 199 00 Praha 9 |
| info@spinflo.cz |
| Značka | Zone |
|---|---|
| Hmotnost hráče | nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 25 |
| Délka hokejky | 110 cm (= 120 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Zone Hyper |
| IFF certifikace | Ne |
| Hmotnost hokejky | 270 - 300 g, 273 g (110 cm) |
| Kolekce | 2024/2025 |

Technologie shaftů Zone
Stručný přehled technologii shaftů značky Zone.













