Fatpipe Raw 26 Thin SILK White
Výrobce: FatpipeKód produktu: 51445
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty4
| Délka hokejky | Zahnutí čepele | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 101 cm (= 112 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 3 999 Kč | |||
| 101 cm (= 112 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 3 999 Kč | |||
| 104 cm (= 115 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 3 999 Kč | |||
| 104 cm (= 115 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 3 999 Kč |
Florbalová hůl Raw 26 Thin SILK White je novinkou z kolekce značky Fatpipe vytvořené pro sezónu 25/26 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí SILK.
Thin Shaft - technologie menšího průměru shaftu - (užší hůl).
Tenká a superlehká hokejka Fatpipe pro profesionální hráče. Super rychlý a citlivý karbonový shaft s 11 vrstvami a neupravenou povrchovou úpravou poskytuje hráčům přesné a hladké ovládání míčku.
Čepel Fatpipe Silk
Představujeme čepel Silk – technická revoluce v citu a kontrole
- Lehká čepel vyrobená z nového materiálu PPS, který je měkčí než dosud používaný PPB
- Díky měkčímu materiálu nabízí výrazně lepší kontakt s míčkem
- Vylepšené zpracování míčku a celková kontrola během hry
- Ideální volba pro technické hráče, kteří chtějí mít míček „přilepený“ na holi
- Nová úroveň citu a preciznosti – rozdíl ucítíte už při prvním doteku s míčkem
Omotávka Fatpipe Sticky
Jak už název sám naznačuje - Sticky - omotávka je lepivá, díky čemuž neklouže a dobře saje pot.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Hokejka patří do prémiové modelové řady s vynikajícími herními vlastnostmi. Cena hokejky odpovídá parametrům a vlastnostem, které hokejka hráči nabízí, ať už je to nízká hmotnost, kvalitní čepel, karbonová hůl a pod.
Shaft s tvrdostí 26 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg do 90 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 180 cm až 190 cm (101 cm), 190 cm a vyšších (104 cm).
Na své si přijdou i milovníci hokejek s nízkou hmotností.
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 26 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | měkká |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon |
| Typ čepele | Fatpipe Silk |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g |
| Kolekce | 2025/2026 |
| Výrobní společnost | POWER STICK OY |
|---|---|
| Adresa | Linnanväenpolku 5, FI-00950 Helsinki, Finland |
| feedback@fatpipe.fi |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 26 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | měkká |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon |
| Typ čepele | Fatpipe Silk |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g |
| Kolekce | 2025/2026 |















