Salming Flow Midlite 29 White
Výrobce: SalmingKód produktu: 51024
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty1
| Délka hokejky | Zahnutí čepele | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 96 cm (= 107 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 099 Kč |
Florbalová hokejka Midlite 29 White/Nectarine je novinkou od značky Salming z kolekce vytvořené pro sezonu 24/25.
Čepel Flow
- střelecká čepel s velkou konkávnosti (9,4 mm) spolu se zvětšenou plochou špičky
- výsledkem je neuvěřitelná střelecká síla spojená s vynikajícím ovládáním míčku
- tvrdost: Endurance - středně tvrdá
- hmotnost: 76 gramů
Omotávka Ultimate
Profesionální omotávka, která poskytuje pevné a pohodlné držení hokejky díky svému měkkému vypodložení povrchu. Na povrchu jsou malé otvory pro lepší odvod potu a tím pádem i jistější držení.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o hokejku s vynikajícím poměrem cena - kvalita, kterou určitě doporučujeme nejen začínajícím hráčům.
Jedná se o kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Shaft s tvrdostí 29 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 60 kg do 75 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 170 cm až 180 cm (96 cm); 180 cm až 190 cm (100 cm); 190 cm a vyšších (103 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Salming |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | skelná vlákna |
| Typ čepele | Salming Flow |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g |
| Kolekce | 2024/2025 |
| Výrobní společnost | Salming ČR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Kozinova 1000/1, 102 00 Praha 10 - Hostivař, ČR |
| salming@salming.cz |
| Značka | Salming |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | skelná vlákna |
| Typ čepele | Salming Flow |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g |
| Kolekce | 2024/2025 |

















